Informace

Slevy

Nové produkty

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Frosch Citrus Dusche & Bad-Reiniger

4001499189913

Nový produkt

Frosch Citrus sprcha a vana, čistící ekopřípravek šetrný k přírodě i člověku do sprchy i celé koupelny

Více informací

Toto zboží není momentálně skladem.

55,00 Kč

73,33 Kč za litr

Doručení: na dotaz

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem: 750 ml

Více informací

Frosch koupelnový čistič - účinně odstraňuje nečistotu a vápenné usazeniny, skvrny od vody, zbytky mýdel a samozřejmě nečistoty různého původu z van, sprchových koutů, umyvadel, vodovodních baterií silnými odkalujícími složkami z citrónu. Pohlcuje veškerý nepříjemný zápach a zanechává po sobě příjemnou osvěžující vůni citrónu. Svou dermatologicky otestovanou recepturou s minimálním množstvím a opatrností vybranými vonnými přísadami, či s jejich naprostým opuštěním při výrobě je šetrný k lidem a životnímu prostředí, díky obsahu přírodních látek a naopak vynechání chemikálií jako fosfáty, boráty, formaldehyd, sločeniny halogenů, PVC. Doporučeno firmou Hansgrohe - známým výrobcem vysoce kvalitních baterií pro vany, sprchy, umyvadla, je vhodný také na čištění plastového skla.

Použití: Kostičkou na konci rozprašovače otočte do požadované polohy, buď pro jemné rozprášení, či pro proudové stříkání. Rozprašte na povrch, ponechejte chvíli působit poté opláchněte a otřete do sucha hadrem. Tip: správné dávkování prostředku šetří vaše peníze a současně i přírodu. Není vhodný na kyseliny náchylné povrchy jako na kámen, mramor, armatury se pozlacenými a postříbřenými povrchy, smaltované vany. Na citlivost vůči prostředku ho předem vyzkoušejte na neviditelném malém místě.

Upozornění: při práci nekuřte, nepijte, nejezte a používejte ochranné pomůcky, především rukavice. Při zasažení očí je okamžitě vypláchněte proudem vody alespoň po dobu 1 minuty, v případě požití, či jiných potížích vyhledejte, s obalem, pomoc lékaře! Ukládejte odděleně od potravin a především z dosahu dětí!

Složení: < 5% Aniontové povrchově aktivní látky, Vonné přísady a ostatní složky: Kyselina citrónová, Malé množství potravinářských barviv. 

Výrobce: Werner & Mertz GmbH

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Frosch Citrus Dusche & Bad-Reiniger

Frosch Citrus Dusche & Bad-Reiniger

Frosch Citrus sprcha a vana, čistící ekopřípravek šetrný k přírodě i člověku do sprchy i celé koupelny