Informace

Slevy

Nové produkty

Výrobci

VAŠE DROGERIETOPHIT.CZ

je plná kvalitního zboží určeného pro konzumenty západní Evropy, ale zároveň cenově dostupné pro naše české zákazníky, zatím nabízíme přes 1500 výrobků a zboží průběžně doplňujeme, v případě, že nenajdete co hledáte, zeptejte se, rádi vám zboží buď dodáme, případně pokud vůbec nemáme, nabídneme za něj plnohodnotnou náhradu.

Vítejte na internetových stránkách internetového obchodu Drogerietophit.cz. Již několik přes dvě desítky let nakupujete v našem "modrém autíčku" a nyní rozšiřujeme možnost nákupu zboží i přes internet, kde si můžete v pohodlí svého domova objednat kvalitní, vysoce účinné, úsporně koncentrované, ale i současně cenově dostupné zboží, zejména německé výroby.

Konečně, vám od 24.ledna 2018, můžeme nabídnout i levnější způsob dopravy než od České pošty (dle hmotnosti zásilky). Pokud máte možnost vyzvednout si objednávku v pobočce Zásilkovny, bude vámi jistě tato možnost vítána.

.

Oznámení o změnách cen za dopravné: vzhledem k neustálému zdražování u doručovacích společností, musíme toto reflektovat a tak i u nás bohužel dochází ke zvýšení cen za tyto služby, viz ceny doručování.

.

Nabízíme i možnost dovozu objednaného zboží zdarma, viz „Obchodní podmínky“. Před touto volbou nás, prosíme, kontaktujte raději předem pro upřesnění, děkujeme.  V mapce jsou orientačně vyznačená místa ( tyrkysová s červeným ohraničením ) s možností dopravy zdarma.

 


Sídlo obchodu

Nejedná se o výdejní místo obchodu. Drogerietophit.cz nemá kamenný obchod, pouze pojízdnou prodejnu.

Adresa

Jiří Kaipr
Štefánikova 475/3
407 46 Krásná Lípa

IČO: 46796711

Úřad příslušný podle §71 odst.2 živnostenského zákona: Městský úřad Rumburk

Kontakty:

E-mail

prodejce@drogerietophit.cz nebo starší známý vasedrogerie@email.cz

Máte-li jakýkoliv dotaz obraťte se na tuto e-mailovou adresu. Odpovíme Vám nejpozději do druhého dne. Běžně však na otázky odpovídáme od 8h do 21h. Chcete-li se zeptat na stav naskladněného zboží obrať te se prosím na e-mail níže.

Dotaz o stavu zbozi na skladě       prodejce@drogerietophit.cz

Pro rychlý dotaz na stav naskladněného zboží. Odpověď obvykle obdržíte do dvou hodin, nejdéle do 24 hodin.

Reklamace                                      reklamace@drogerietophit.cz

Potřebujete-li zboží reklamovat, chtít odstoupit od smlouvy nebo zrušit objednávku, kontaktujte prosím tuto emailovou adresu.

Telefonický kontakt:  +420774137371