Informace

Slevy

Nové produkty

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Perwoll Schwarz & Faser Spezialwaschmittel

4015000969819

Nový produkt

Perwoll Schwarz & Faser Spezialwaschmittel tekutý prací prostředek speciálně určený pro černé a tmavé prádlo.

Více informací

149,00 Kč

6,00 Kč za prací dávku

Doručení: 2 - 4 dny

Přidat na seznam přání

Parametry

Počet pracích dávek: 25
Objem: 1,375 l

Více informací

Perwoll Renew & Repair Schwarz & Faser chrání vlákna a zvyšuje intenzitu barev. Nová dimenze černého oblečení, které vypadá jako nové. Nemusí to být vždy nové. - #RethinkFashion

Černé oblečení je vhodné pro každou příležitost, ale díky častému nošení a praní může černá postupně vyblednout. Nový Perwoll Renew & Repair Schwarz & Faser s Repair Complexem chrání a aktivně pečuje o vaše černé a tmavé oblečení již od prvního praní. Moderní pečující receptura obnovuje a chrání intenzitu barev, vyhlazuje již zdrsněná vlákna pro optimální odraz světla a opravuje mikro-poškození pro větší elasticitu a ještě silnější vlákna. Perwoll Renew & Repair - pro lesklé tmavé oblečení, které vypadá jako nové.

● složení obohacující sytost černého a tmavého oblečení, bez přidaných barviv
● obnovuje již vyblednuté barvy a zachovává barvy
● uhlazuje povrch vlákna pro lepší odraz barev
● opravuje mikro-poškození vlákna
posiluje ho 
● vhodný je pro černé tmavé prádlo jako například džíny, syntetické, bavlněné a smíšené textilie
● není nutno přidávat změkčovač vody, v gelu je již obsažen

● na vlnu a hedvábí použijte prosím Perwoll Wolle & Feines, dbejte prosím doporučení uvedená výrobci textilií

Použití: Dávkování viz obal. Pro ruční praní rozmíchejte v 10 l vody 55 ml gelu. Vydatnost: s jedním litrem Perwoll Schwarz & Faser můžete vyprat 41 kg suchého prádla, při plnění 2,5 kg na jedno praní.

Doporučení: řiďte se piktogramy na obalu gelu a oděvech, před praním prádlo roztřiďte na bílé, tmavé a barevné – u barevného prádla vyzkoušejte stálost barev při max. teplotě 40°C.

Vysvětlivky k dávkování: verschmutzungsgrad - stupeň znečištění, leicht-slabě,normal-běžně, stark-silně znečištěné, tvrdost vody: weich-měkká, mittel-střední, hart-tvrdá, sehr hart-velmi tvrdá. Verschlusskappe - uzávěr lahve.

 

Upozornění: Prací prostředek, obsahuje Methylisothiazolinone, látku, jenž může u citlivých osob způsobit podráždění pokožky, či vyvolat alergickou reakci. Může způsobit závažné podráždění očí, při jejich zasažení je okamžitě důkladně oplachujte proudem vody po dobu několika minut, případně se poraďte s lékařem. Kontaktní čočky vyjměte a opláchněte vodou, či roztokem. Po požití: Vypláchněte ústa vodou (pouze pokud je postižený při vědomí). Nevyvolávejte zvracení a ihned vyhledejte lékařskou pomoc. Ruce po kontaktu s gelem omyjte a následně ošetřete vhodným krémem. V případě jakýchkoliv zdravotních problému vyhledejte rady lékaře a případně se obraťte na toxikologické informační středisko 224 91 92 93 / 224 91 54 02. Ukládejte odděleně od potravin a především z dosahu dětí!

 

 

 

Složení*: 5-15%: Aniontové povrchově aktivní látky, <5% Neiontové povrchově aktivní látky, Mýdlo, Další látky: Vonné přísady ( Coumarin, Benzyl Salicylate ), Enzymy, Konzervanty ( Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone ).

* Složení je aktuální v době uvedení výrobku v našem obchodu a může se s časem mírně lišit, sledujte proto složení uvedené přímo na výrobku, které je směrodatné.

 

 

 

VýrobceHenkel

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Perwoll Schwarz & Faser Spezialwaschmittel

Perwoll Schwarz & Faser Spezialwaschmittel

Perwoll Schwarz & Faser Spezialwaschmittel tekutý prací prostředek speciálně určený pro černé a tmavé prádlo.