Informace

Slevy

Nové produkty

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Perwoll Sport Aktiv Pflege Spezialwaschmittel

4015000969826

Nový produkt

Perwoll Sport Aktiv Pflege Spezialwaschmittel tekutý prací prostředek speciálně vyvinut pro praní funkčního, sportovní a outdoorového prádla.

Více informací

149,00 Kč

6,00 Kč za prací dávku

Doručení: 2 - 4 dny

Přidat na seznam přání

Parametry

Počet pracích dávek: 25
Objem: 1,375 l

Více informací

Speciální prací prostředek Perwoll Sport Aktiv Pflege pro sportovní a funkční textilie, jako jsou mikrovlákna, polyester, bavlna, textilie obsahující vzdušné membrány, oblečení z fleece.

Perwoll Sport Aktiv Pflege je ideální prací prostředek pro praní funkčního, sportovního oblečení vyrobeného ze syntetiky a elastenu. Zachovává vlákna hladká a udržuje tvary vašeho funkčního oblečení.

● hygienická čistota a dokonalá dlouhotrvající svěžest pro funkční, sportovní a outdoorové oblečení
● s aktivní péčí neutralizuje nepříjemné pachy
● udržuje membránovou funkci prodyšného oblečení
● 
pro sportovní a funkční textilie, jako jsou mikrovlákna, polyester, bavlna, textilie obsahující vzdušné membrány, oblečení z fleece 
● vhodný pro praní barevného i bílého oblečení
● není nutno přidávat změkčovač vody, v gelu je již obsažen

● na vlnu a hedvábí použijte prosím Perwoll Wolle & Feines, dbejte prosím doporučení uvedená výrobci textilií

Použití: Dávkování viz obal. Pro ruční praní rozmíchejte v 10 l vody 55 ml gelu. Vydatnost: s jedním litrem Perwoll Sport Aktiv Pflege můžete vyprat 41 kg suchého prádla, při plnění 2,5 kg na jedno praní.

Doporučení: řiďte se piktogramy na obalu gelu a oděvech, před praním prádlo roztřiďte na bílé, tmavé a barevné – u barevného prádla vyzkoušejte stálost barev při max. teplotě 40°C.

Vysvětlivky k dávkování: verschmutzungsgrad - stupeň znečištění, leicht-slabě,normal-běžně, stark-silně znečištěné, tvrdost vody: weich-měkká, mittel-střední, hart-tvrdá, sehr hart-velmi tvrdá. Verschlusskappe - uzávěr lahve.

 

UpozorněníPrací prostředek, obsahuje Methylisothiazolinone, látku, jenž může u citlivých osob způsobit podráždění pokožky, či vyvolat alergickou reakci. Může způsobit závažné podráždění očí, při jejich zasažení je okamžitě důkladně oplachujte proudem vody po dobu několika minut, případně se poraďte s lékařem. Kontaktní čočky vyjměte a opláchněte vodou, či roztokem. Po požití: Vypláchněte ústa vodou (pouze pokud je postižený při vědomí). Nevyvolávejte zvracení a ihned vyhledejte lékařskou pomoc. Ruce po kontaktu s gelem omyjte a následně ošetřete vhodným krémem. V případě jakýchkoliv zdravotních problému vyhledejte rady lékaře a případně se obraťte na toxikologické informační středisko 224 91 92 93 / 224 91 54 02. Ukládejte odděleně od potravin a především z dosahu dětí! 

 

 

 

Složení*: 5-15%: Aniontové povrchově aktivní látky, <5% Neiontové povrchově aktivní látky, Mýdlo, Další látky: Vonné přísady ( Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal, Linalol, Limonene, Citronellol ), Enzymy, Konzervanty ( Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone ).

* Složení je aktuální v době uvedení výrobku v našem obchodu a může se s časem mírně lišit, sledujte proto složení uvedené přímo na výrobku, které je směrodatné. 

 

 

 

VýrobceHenkel

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Perwoll Sport Aktiv Pflege Spezialwaschmittel

Perwoll Sport Aktiv Pflege Spezialwaschmittel

Perwoll Sport Aktiv Pflege Spezialwaschmittel tekutý prací prostředek speciálně vyvinut pro praní funkčního, sportovní a outdoorového prádla.