Informace

Nové produkty

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Herbamedicus Eukalyptus Kurbad

4009737004608

Nový produkt

Bylinná koupelová lázeň Eukalyptus - uklidňující a povzbuzující pro tělo i mysl.

Více informací

Parametry

Objem: 500 ml

Více informací

Koupelová lázeň Eukalyptus Kurbad obsahující léty prověřené éterické oleje eukalyptu povzbudí z čistí, uklidňuje a blahodárně působí  na pokožku, uvolňuje dýchací cesty a pomáhá posilovat organismus před nachlazením.

Blahovičník kulatoplodný (Eucalyptus globulus) - jeho esenciální olej je silně protizánětlivý, antiseptický, antibakteriální, protiinfekční, protikřečový a dezodorační. Nejčastěji se uplatňuje při onemocnění horních cest dýchacích a ORL-zánětech, infekcích, laryngitidě, astmatu, kašli nebo jen běžném nachlazení. Uvolňuje ucpaný nos, usnadňuje odkašlávání a dýchání, odhleňuje, snižuje horečku, ulevuje od bolesti hlavy. Doporučuje se i při revmatismu, zatuhlých kloubech, bolavých svalech a neuralgiích, eukalyptový olej lokální masáží prokrví danou část těla a zmírní bolest, zároveň pomáhá s kožními nemocemi, jako jsou například plísně, kvasinky, infekce nebo akné. Je vhodný i k dezinfekci menších ranek nebo dutiny ústní, pozitivní vliv má také na močové cesty. Funguje jako výborný repelent na hmyz včetně klíšťat. Inhalace eukalyptového EO stimuluje mozkovou činnost, podporuje schopnost soustředit se a celkově osvěžuje tělo i mysl.

Použití: do vany vlijte asi 2 víčka lázně, promíchejte proudem 36–38 °C teplé vody. Koupání 10–15 min, poté zůstaňte 30 min. v klidu.

Upozornění: zasažené oči případně vypláchněte proudem vody. Esenciální oleje patří mezi alergeny a může dráždit pokožku - nedoporučuje se tedy citlivějším jedincům. Nevhodné pro kojence a malé děti. Ukládejte odděleně od potravin a z dosahu dětí!

 

 

 

Složení*: Voda, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Polysobate-20, Eukalyptus Globulus Leaf Oil, Sodium Benzoate, Citric Acid, Potassium Sorbate, CI 42090, 19140, Limonene.

*Složení je aktuální v době uvedení výrobku v našem obchodu a může se s časem mírně lišit, sledujte proto složení uvedené přímo na výrobku, které je směrodatné.

 

 

 

Výrobceschmees-kosmetik.de

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Herbamedicus Eukalyptus Kurbad

Herbamedicus Eukalyptus Kurbad

Bylinná koupelová lázeň Eukalyptus - uklidňující a povzbuzující pro tělo i mysl.