Informace

Nové produkty

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Old Spice Whitewater Deodorant Stick

4084500490581

Nový produkt

Tuhý deodorant s dlouhotrvající ochranou před zápachem a potem, bez hliníkových solí.

Více informací

Parametry

Objem: 50 ml

Více informací

Old Spice pánský deodorant stick - vyvinut speciálně pro mužskou pokožku - zanechá na pokožce pocit svěžesti. Old Spice tě zahalí do čisté mužné vůně, která lidstvu slouží už po celá desetiletí a po celý den bojuje se zápachem. Tvoje podpaží změní z rizikové záležitosti na bezpečné útočiště. Muži jsou v péči o sebe stále náročnější a chtějí zůstat svěží po celý den, ať jsou v kanceláři nebo cvičí ve fitness klubu. Nejen svaly a chytrá hlava ale zaručí obdivné pohledy žen. Začněte den s tou pravou vůní, která vás už neopustí a zaručeně vás udrží v pohodě. Výrobky Old Spice jsou určené pro novou generaci...

nezanechá bílé stopy, ani žluté skvrny
0% hliníkových solí
● zajistí svěžest pokožce až po dobu 48 hodin

Použití: Aplikujte přímo na pokožku (nepodrážděnou, neporaněnou) podpaží, v případě nežádoucích reakcí s pokožkou přestaňte používat.

Upozornění: Používejte pouze do podpaží. Zabraňte kontaktu s očima, v případě jejich zasažení je důkladně vypláchněte proudem vody a v případě dalších potíží vyhledejte odborného lékaře. Ukládejte odděleně od potravin a především z dosahu dětí!

 

 

 

Složení*: Dipropylene Glycol, Aqua, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Poloxamine 1307, PPG-3 Myristyl Ether, Parfum, Tetrasodium EDTA, Limonene, Linalool, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Geraniol, Benzyl Salicylate, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Cinnamal, Pentaerythrityl Tetra-Di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, CI 60725, CI 61565.

*Složení je aktuální v době uvedení výrobku v našem obchodu a může se s časem mírně lišit, sledujte proto složení uvedené přímo na výrobku, které je směrodatné.

 

 

 

VýrobceProcter & Gamble

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Old Spice Whitewater Deodorant Stick

Old Spice Whitewater Deodorant Stick

Tuhý deodorant s dlouhotrvající ochranou před zápachem a potem, bez hliníkových solí.