Informace

Slevy

Nové produkty

Výrobci

Prohlédnuté produkty

WC Ente Flowers Aktiv Gel

5000204292435

Nový produkt

Desinfekční a čistící prostředek na WC mísy s dlouhotrvající osvěžující květinovou vůní, krom nečistot odstraní i 99,9% baktérií.

Více informací

59,00 Kč

78,70 Kč za litr

Doručení: 2 - 4 dny

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem: 750 ml

Více informací

WC Ente Flowers Aktiv Gel z limitované edice tekutý čistič toalet s dlouhotrvající květinovou svěží vůní, přípravek odstraní 99,9% baktérií, vodní kámen i ostatní nečistoty WC mísy. Díky jedinečnému zakřivenému hrdlu láhve snadno dosáhne pod okraje WC mísy, kde se nejvíce vyskytují usazeniny. Sbohem baktérie, vítej svěžesti!

● odstraní 99,9% baktérií
● s ohromující WC-Ente® svěží vůně kombinace květů frézie, pivońky a dubového dřeva
● na WC mísu působí rovnoměrně, také i pod okrajem
● odstraní vodní kámen i ostatní usazeniny
● neutralizuje nepříjemný zápach

Použití: Stlačte obě strany pojistného víčka a odšroubujte. Nakloňte láhev, aby se naplnilo hrdlo. Stiskem láhve rovnoměrně nastříkejte přípravek pod obrubu celé WC mísy, ponechejte působit 5 minut, poté spláchněte. Nad a pod vodní hladinou použijte kartáč, poté spláchněte. Při silnějším znečištění ponechejte působit déle, případně vyčistěte mísu kartáčem. Pro nejlepší účinky používejte alespoň 3x týdně.

● Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Upozornění: při práci s WC gelem používejte ochranné pomůcky (gumové rukavice a brýle), při zasažení očí je okamžitě opatrně vyplachujte vodou po dobu několika minut a poraďte se s lékařem. Při požití anebo potřísnění: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO 224 91 92 93 / 224 91 54 02 / lékaře, vyhledejte lékaře s tímto obalem! Nevdechujte! Při aplikaci nejezte a nepijte! Zamezte dlouhotrvajícímu styku s kůží, po potřísnění pokožku důkladně omyjte. Používejte pouze na WC mísy. Nemíchejte s bělícími činidly ani jinými domácími čisticími přípravky. Skladujte odděleně od potravin a především z dosahu dětí!

 

 

Složení*: obsahuje Alkoholy, C13-15, Rozvětvené a lineární, Ethoxylované (EO8); Kyselina mravenčí; Kvartérní amoniové sloučeniny, Di-C8-10-alkyldimethyl-, Chloridy a kvartérní amoniové sloučeniny, Benzyl-C12-18-alkyldimethyl-, Chloridy.  <5 % neiontové povrchově aktivní látky, dezinfekční prostředky, vonné látky.

*Složení je aktuální v době uvedení výrobku v našem obchodu a může se s časem mírně lišit, sledujte proto složení uvedené přímo na výrobku, které je směrodatné.

 

 

VýrobceJohnson & Johnson

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

WC Ente Flowers Aktiv Gel

WC Ente Flowers Aktiv Gel

Desinfekční a čistící prostředek na WC mísy s dlouhotrvající osvěžující květinovou vůní, krom nečistot odstraní i 99,9% baktérií.