Informace

Nové produkty

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Rexona Flower Fresh 48h Deodorant

8720181005749

Nový produkt

Deodorant ve spreji, s dlouhotrvající 48h ochranou, se svěží vůní , bez obsahu hliníkových solí.

Více informací

Parametry

Objem: 150 ml

Více informací

Rexona Deodorant Pure Fresh ve spreji účinně chrání před vlhkem v podpaží a tělesným pachem po dobu 48 hodin. Protože díky unikátní technologii MotionSense se nemusíte bát vlhkosti v podpaží a zápachu. Čím více se pohybujete, tím více chrání. Zní to šíleně? Ale je to pravda. Deodorant: pot a tělesný pach nemají šanci. Nezáleží tedy na tom, zda se chystáte vylézt na horu nebo jen utíkat na autobus, důležitou přednášku nebo rande, deodorant Rexona účinně bojuje se všemi problémy s pocením.

Rexona vás nezklame!

● deodorant s 48hodinovou ochranou proti tělesnému pachu a vlhkosti v podpaží
● deodorant ve spreji Rexona s osvědčenou technologií MotionSense
● nádobka deodorantu je vyrobena z nekonečně recyklovatelného hliníku a může být zlikvidována v EU k recyklaci
● deodorant ve spreji Rexona nikoho nezklame
osvěžující složení s květinovou vůní
• 0% hliníkových solí - respektuje pH pokožky
• dodá pocit suché pokožky
• dermatologicky testováno

Použití: před použitím protřepejte. Nastříkejte na nepodrážděnou, neporaněnou pokožku podpaží asi z 15 cm vzdálenosti. Nestříkejte do očí!

Upozornění: extrémně hořlavý aerosol! Nádoba je pod tlakem: po zahřání může explodovat. Chraňte před žárem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a zdrojem vznícení. Nekuřte. Nestříkejte na otevřený plamen, či jiného zdroje vznětlivých látek. Neprorážejte nebo nespalujte ani prázdný obal po použití. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nevystavujte teplotám nad 50°C. Nekuřte. Do tříděného odpadu odhazujte pouze zcela prázdnou nádobku. Vyvarujte se kontaktu s očima a pokožkou, může způsobit těžké podráždění zraku, zasažené oči okamžitě vypláchněte opatrně proudem vody po dobu několika minut, po požití vyhledejte pomoc lékaře, vždy nejlépe s obalem výrobku. Nevdechujte aerosol. Ukládejte odděleně od potravin a především z dosahu dětí! 

 

 

 

Složení*: Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Parfum, Menthol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool.

* Složení je aktuální v době uvedení výrobku v našem obchodu a může se s časem mírně lišit, sledujte proto složení uvedené přímo na výrobku, které je směrodatné. 

 

 

 

Výrobce: Unilever

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Rexona Flower Fresh 48h Deodorant

Rexona Flower Fresh 48h Deodorant

Deodorant ve spreji, s dlouhotrvající 48h ochranou, se svěží vůní , bez obsahu hliníkových solí.