Informace

Slevy

Nové produkty

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Lenor Frischeschutz Weichspüler

Nový produkt

Aviváž Lenor Frischeschutz Weichspüler pro vaše skvěle a dlouhodobě vonící a hebké prádlo na dotek. Méně žmolků, statické elektřiny a mačkavosti, snadnější žehlení a péče o vaše prádlo.

Více informací

Toto zboží není momentálně skladem.

129,00 Kč

1,90 Kč za prací dávku

Doručení: na dotaz

Přidat na seznam přání

Parametry

Počet pracích dávek: 68
Objem: 1,70 l

Více informací

S aviváží Lenor Frischeschutz již nebudete chtít své oblečení ani sundat, osvěžující vůně provoní nejen vaše prádlo, ale i celý domov. Aviváž je navíc vyvinuta tak, aby už od prvního dne o tkaniny pečovala, obohacovala je a pomáhala udržovat jejich životnost. Inovativní technologie pomáhá oblečení chránit před ztrátou tvaru, blednutím a tvorbou žmolků, aby vypadalo déle krásné a mělo neodolatelnou vůni. Lenor Frischeschutzsladkou ovocnou vůni květin s osvěžující citrusovou tónou. Jedinečně čistá přírodní svěží vůně je směsí čerstvého jablka, melounu a santalového dřeva.. Můžete se těšit na osvěžující zážitek, který vám přinese osvěžující pocit. Atraktivní vůně aviváže Lenor Frischeschutz oblaží vaše smysly.

Lenor nabízí:

4x déle trvající svěží vůni (při uskladnění prádla v šatníku v porovnání s Lenory z řady Pure Care)
● pomáhá oblečení chránit před 3 projevy stárnutí: ztrátou tvaru, blednutím a tvorbou žmolků,
● snižuje mačkavost, zjednodušuje žehlení, urychluje schnutí a snižuje statický náboj
● vaše prádlo je díky ní pak hebké a příjemné na dotek
● technologie Frische Depot™ uvolňuje z oblečení při každém dotyku dávky svěží vůně po celý den (při 12hodinovém nošení)
● pomáhá vám ke zvýšení vztahu k péči o vaše oblečení
● aviváž Lenor Frischeschutz s jemnou a osvěžující vůní květin, Nadechněte se svěží vůně přírody. Osvěžující vůně inspirovaná jasným tónem konvalinky
● nevhodné na vlnu, sportovní oblečení a jemné tkaniny

Dávkování: Jednoduše se řiďte pokyny na etiketě výrobku. Dávkování Lenoru je velmi snadné. Správné množství jednoduše odměřte pomocí uzávěru lahve. Lenor před použitím neřeďte. Aviváž nalijte přímo do víčka a poté do přihrádky na aviváž v pračce.

4-5 kg
25ml pro hebké prádlo & svěžest

6-8 kg prádla
35ml pro hebké prádlo & svěžest

6-8 kg prádla
50ml pro velmi hebké prádlo & extra svěžest

Upozornění: Skladujte při teplotách >5°C a <25°C a ne na přímém slunci. Nepoužívejte neředěné přímo na prádlo, ale pouze do příslušné komory pračky, či pro ruční máchání. Škodlivá pro vodní organismy, při dlouhodobém působení. Nevhodné na vlnu, sportovní oblečení a jemné látky. Pouze obal zcela beze zbytků likvidujte v souladu s platnými místními předpisy o shromažďování/likvidaci odpadů. Obsahuje Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Hexyl Salicylate, může vyvolat alergickou reakci. Tekutá aviváž může zvýšit hořlavost prádla/oblečení, tento efekt může ještě zesílit větší dávkování, než které je doporučené. Výrobek není určen pro: - dětské noční oblečení nebo oblečení, které je od výrobce označené jako silně vznětlivé, právě z důvodů snížení hořlavosti. - oblečení/prádlo z obzvlášť načechraných textilií jako např. fleece, semiš, žinylka a froté. Zamezte kontaktu s očima, v případě jejich zasažení je okamžitě opatrně vypláchněte proudem vody po dobu několika minut, v případě dalších obtíží vyhledejte pomoc lékaře. Skladujte odděleně od potravin a především z dosahu dětí!

Složení: 5-15 % Kationtové povrchově aktivní látky, Vonné látky, Limonene.

VýrobceProcter & Gamble

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Lenor Frischeschutz Weichspüler

Lenor Frischeschutz Weichspüler

Aviváž Lenor Frischeschutz Weichspüler pro vaše skvěle a dlouhodobě vonící a hebké prádlo na dotek. Méně žmolků, statické elektřiny a mačkavosti, snadnější žehlení a péče o vaše prádlo.