Informace

Nové produkty

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Salthouse Totes Meer Seifenfreies Waschgel

4008890063200

Nový produkt

Original Totes Meer Therapie Seifenfreies Waschgel, bezmýdlový mycí gel, se solí z Mrtvého moře, s pečujícím komplexem, vhodné pro velmi suchou i citlivou pokožku.

Více informací

Parametry

Objem: 250 ml

Více informací

Bezmýdlové složení Salthouse Totes Meer Seifenfreies Waschgel mycího gelu s mimořádně jemnými rostlinnými mycími látkami jemně čistí, aniž by dráždilo nebo vysušovalo pokožku. Komplex péče kombinuje alantoin, jojobový olej a močovinu s přírodními minerály z Mrtvého moře a může pomoci uklidnit i podrážděnou pokožku a udržet její vlhkost - pro jemný a zdravý pocit pokožky.

                                  

● je vhodné pro základní péči u atopického ekzému ( neurodermatitidi ) a lupénky ( psoriázy )
velmi dobrá snášenlivost
 s problematickou pokožkou, dermatologicky testováno
vyvinuto s dermatology na základě vědeckých poznatků
● bezmýdlové složení na rostlinné bázi
● pH neutrální

0% Barviva, parabeny, PEG, silikony, Laureth sulfát sodný

Péče - benefity pro pokožku po použití:
● vyvažující
● uklidňující
● hydratační
● čistící
● zklidňující svědění

Použití: aplikujte na tělo nebo obličej, jemně napěňte, poté osprchujte nebo omyjte. Ideální pro každodenní čištění těla, obličeje i rukou. Doporučuje se také pro citlivou pokožku kojenců a dětí a pro péči o stárnoucí pokožku.

    Sůl z mrtvého moře:
● 400 metrů pod hladinou moře, v nejnižším bodě Země, leží jedna z největších vnitrozemských vod, Mrtvé moře. Četné podzemní prameny jí dodávají cenné minerály a stopové prvky a dělají z Mrtvého moře přírodní rezervoár léčivých minerálních solí, jako je hořčík, vápník, draslík a brom. Přirozeně bohatý výskyt různých minerálů (solí) v Mrtvém moři je jedinečný. Sůl z Mrtvého moře jako jedinečný minerální komplex se stal celosvětově standardní pro aplikaci pro problematickou pleť a indikaci jako je neurodermatitida a psoriáza. Používání soli z Mrtvého moře jako vysoce účinného terapeutického činidla bylo po celá desetiletí prozkoumáváno a vědecky dokázáno *. V kosmetice se proto její použití etablovalo jako ústřední účinná látka. Originální minerální složení soli z Mrtvého moře pomáhá pokožce vázat vlhkost ve tkáních, má protizánětlivé vlastnosti, má uklidňující účinek a zlepšuje stav pokožky.

* Zdroj: ICL Tel Aviv, Max Planck Tel Aviv, rev. Inst. 2015.

    Alantoin:
● alantoin je produkt metabolismu bílkovin, který se vyskytuje v mnoha rostlinách, jako je kůra kaštanu, kostival a kozí brada, javor, pšeničné klíčky, ale také v moči savců. Alantoin stimuluje hojení ran a tvorbu buněk. Látka má také změkčující účinek proti zrohovatění kůže, proto se často používá ve složeních proti poškozené pokožce, zklidňuje podráždění pokožky a obecně se považuje za vysoce snášenlivou.

    Jojobový olej:
● rostlinný olej známý jako jojobový olej je - chemicky vzato - tekutý vosk. Může pronikat obzvláště rychle a hluboko do horních vrstev kůže, kde může například přímo zmírnit zánět. Reguluje rovnováhu vlhkosti pokožky, díky čemuž je hladká a pružná, může posílit pojivovou tkáň a zabránit tvorbě vrásek. Kvůli těmto vlastnostem se jojobový olej používá zejména na suchou, citlivou, mastnou a poškozenou pleť.

    Močovina:
● močovina je spolu s glycerinem, solemi a aminokyselinami jedním z přirozených zvlhčujících faktorů pokožky. Močovina má zvláštní schopnost vázat hodně vody a propašovat ji do hlubších vrstev kůže. Díky této vlastnosti je jednou z nejdůležitějších účinných látek pro péči o velmi suchou pokožku, neurodermatitidu a psoriázu. Močovina pomáhá vyrovnat obsah vlhkosti v pokožce, snižuje svědění ve vyšších koncentracích a vyhlazuje pokožku. V kosmetice se močovina používá v koncentracích 3% až 20%.

Upozornění: vyvarujte se kontaktu s očima, v případě jejich zasažení je opatrně vypláchněte po delší dobu proudem vody, v případě dalších potíží navštivte, i s obalem výrobku, lékaře. Skladujte odděleně od potravin a především z dosahu dětí!

 

 

Složení: Aqua, Disodný Kokoamfodiacetát, Kokamidopropyl Betain, Glycerin, Chlorid sodný, Hydroxypropyl Guar, Hydroxypropyltrimonium Chlorid, Kyselina citronová, Močovina, Kakao-glukosid, Sodná sůl kokosového glutamátu, Maris sal (sůl z Mrtvého moře), Alantoin, Sodná sůl čínského oleje Sorbát draselný, Parfémy.

 

 

Výrobce: The Salthouse GmbH

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Salthouse Totes Meer Seifenfreies Waschgel

Salthouse Totes Meer Seifenfreies Waschgel

Original Totes Meer Therapie Seifenfreies Waschgel, bezmýdlový mycí gel, se solí z Mrtvého moře, s pečujícím komplexem, vhodné pro velmi suchou i citlivou pokožku.