Informace

Slevy

Nové produkty

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Bref Power Gegen Fett & Eingebranntes

4015000960670

Nový produkt

Bref Power Gegen Fett & Eingebranntes okamžitě účinně působí na veškeré druhy mastných nečistot v celé domácnosti jako např. tuky, oleje, saze a připáleniny.

Více informací

85,00 Kč

113,33 Kč za litr

Doručení: 2 - 4 dny

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem: 750 ml

Více informací

Bref Power Gegen Fett & Eingebranntes proti mastnotám a připáleninám má silný a okamžitý účinek proti všem druhům mastnoty v celé domácnosti. Inovativní složení snižuje přilnavost mastných skvrn, což zrychluje a usnadňuje jejich odstranění. Navíc, dvoufázová vůně poskytuje silnou vůni nejdříve během aplikace postřikovačem a zanechá i příjemnou svěží vůni po čištění.


Bref Power gegen Fett & Eingebranntes 01

Výsledek: 2x rychleji bez mastnot* a dlouhotrvající svěží vůně pro dokonalou čistotu.

* ve srovnání s konvenčními odmašťovacími čisticími prostředky


Nejčastější dotazy:
Co byste měli vzít v úvahu při čištění s Bref Power Gegen Fett & Eingebranntes?
• Na leštěné plochy a elektrická zařízení aplikujte Bref Power Gegen Fett & Eingebranntes nastříkáním na vlhký hadřík a poté s opatrností používejte.
Pro jaké povrchy je Bref Power Gegen Fett & Eingebranntes nevhodný?
• Bref Power Gegen Fett & Eingebranntes není vhodný pro olejované a voskované dřevěné povrchy (zejména dub) v domácnosti, lakované povrchy všeho druhu, hliník, linoleum, brýle / přilby, jemné barevné textilie jako vlna, hedvábí nebo kůže.

Bref Power Kalk & Schmutz   01.png----------- Bref Power Kalk & Schmutz   02.png

2x rychleji bez mastnot*
S Fett-Stopp-Effekt formulí! Ultra výkonný roztok okamžitě působí proti všem typům mastnot v celé domácnosti. Inovativní složení snižuje přilnavost mastných skvrn, což zrychluje a usnadňuje jejich odstranění.

2-fázová vůně
Nová dvoufázová vůně poskytne vůni během aplikace rozprašovačem a také poté po vyčištění zanechá báječnou svěží vůni.

Účinný rozprašovač
Inovativní technologie rozprašovací hlavice poskytuje zvýšenou rozprašovací sílu i rozptyl prostředku a tak přispívá k ještě účinnějšímu čištění.

Návod k použití:

Funkce pěny (uzavřené sítko) vytváří čisticí pěnu, která drží na nečistotách déle než u srovnatelných čisticích prostředků. Můžete tedy cíleně odstraňovat nejodolnější nečistoty.

Funkce postřiku (otevřete sítko) vytváří jemný sprej, pomocí něhož můžete snadno vyčistit i velmi znečištěné plochy na velké ploše.

Pro optimální výsledek Bref Power Gegen Fett & Eingebranntes ponechejte působit max. 5 minuty a poté otřete vlhkým hadříkem.

Oblasti použití:

Kuchyňské povrchy

(např. sporák, pracovní deska, umyvadlo z nerezové oceli, trouba)


Upozornění: může způsobit těžké podráždění zraku, zasažené oči okamžitě vypláchněte opatrně proudem vody po dobu několika minut, po požití vyhledejte pomoc lékaře, vždy nejlépe s obalem výrobku. Nevdechujte aerosol. Obsahuje látky, jež mohou vyvolat alergické reakce, prostředek proto nepoužívejte v uzavřené místnosti, pouze v dobře větrané! Skladujte odděleně od potravin a především neponechávejte v dosahu dětí!

Složení: < 5% nichtionische Tenside, Phosphonate, Ostaní látky: Vonné látky (Limonene)

Výrobce: Henkel

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Bref Power Gegen Fett & Eingebranntes

Bref Power Gegen Fett & Eingebranntes

Bref Power Gegen Fett & Eingebranntes okamžitě účinně působí na veškeré druhy mastných nečistot v celé domácnosti jako např. tuky, oleje, saze a připáleniny.