Informace

Slevy

Nové produkty

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Dr.Beckmann Waschmaschinen Pflege-Reiniger

4008455022215

Nový produkt

Čistič automatických praček, důkladně vyčistí, odstraní nečistoty, usazeniny, vodní kámen, s antikorozní ochranou.

Více informací

89,00 Kč

35,60 Kč za 100 ml

Doručení: 2 - 4 dny

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem: 250 ml

Více informací

Tekutý čistič praček Dr.Beckmann Waschmaschinen Pflege-Reiniger, pro jejich delší životnost. Odstraní silné zašpinění a zbytky pracího prášku, vodní kámen a jiné usazeniny z pracího bubnu, potrubí a hadic, včetně těžce přístupných míst. Ošetřuje gumové a kovové části, speciální složky pomáhají udržet gumová těsnění déle elastické, s antikorozní ochranou.

Pár kroků k čisté, ošetřené a ochráněné pračce:

1. Vyčištění zásobníku: zásobník na prací prášek, aviváž atd. vyjměte a v rozmíchané teplé vodě, v poměru 50ml prostředku na 4l, ponechejte namočený 30 minut a omyjte, poté jej vraťte zpět do pračky.

2. Odstranění nánosů, kamínků a dalších z gumových částí: trochu prostředku nalijte na hadřík, sklo a gumové těsnění dvířek jím otřete. Pro ošetření ponechejte chvíli působit, poté otřete vlhkým hadrem.

3. Nakonec zbytek balení nalijte do hlavní části zásobníku a spusťte program pro hlavní praní (s min. teplotou 60 °C) - bez předpírky, pracího prášku a prádla.

Tip pro Vás: pro prodloužení životnosti pračky a předcházení jejímu poškození použijte tento postup s prostředkem alespoň 3x ročně.

Upozorněnímůže způsobit těžké podráždění očí! V případě jejich zasažení, je okamžitě opatrně po dobu několika minut, vypláchněte proudem vody, při přetrvávajících potížích navštivte lékaře. Ruce po použití důkladně omyjte a případně ošetřete vhodným krémem. V případě požití, vyhledejte okamžitě lékaře. V případě jakýchkoliv zdravotních problému vyhledejte rady lékaře a případně se obraťte na toxikologické informační středisko 224 91 92 93 / 224 91 54 02. Ukládejte odděleně od potravin a především z dosahu dětí!

 

 

 

Složení: <5% Neiontové povrchově aktivní látky, Vonné přísady, Hexyl Cinnamal.

 

 

 

Výrobce:  Dr. Beckmann KG

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Dr.Beckmann Waschmaschinen Pflege-Reiniger

Dr.Beckmann Waschmaschinen Pflege-Reiniger

Čistič automatických praček, důkladně vyčistí, odstraní nečistoty, usazeniny, vodní kámen, s antikorozní ochranou.