Informace

Slevy

Novinky

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Coral Black Velvet Waschmittel

8710447369883

Nový produkt

Coral Black Velvet Waschmittel speciální prací prostředek na tmavé a černé prádlo.

Více informací

119,00 Kč

-10,00 Kč

129,00 Kč

5,41 Kč za prací dávku

Přidat na seznam přání

Parametry

Počet pracích dávek: 22
Objem: 1,1 l

Více informací

Coral zajišťuje, že vaše oblečení zůstane stejně barevné jako váš život. Coral Black Velvet je odborníkem na veškeré vaše tmavé prádlo: jemné praní a jasné barvy. Tmavé oblečení vyžaduje péči, která zohledňuje barvu vašeho oblečení a zároveň chrání vlákna. Naše perfektní péče o vaše tmavé oblečení je ztělesněna speciálně vyvinutou technologií Color Shine Tech ™, ta nejen udržuje zářivost barev, ale také umožňuje, aby vaše oblečení zářilo intenzivní černou.

● Coral Black Velvet zaručuje praní na vysoké úrovni a zároveň zajišťuje speciální péči o vaše oblíbené tmavé a černé kousky, aby vaše oblečení vypadalo déle jako nové.  
● složení s brilantní formulí Color Shine Tech ™ vyhlazuje vlákna pro optimální odraz světla, to dá vašemu oblečení i po častém praní lesk jako u nového
čisté prádlo a po vyprání svěží pocit při nošení z něj
● není nutno přidávat změkčovač vody, v gelu je již obsažen

● na vlnu, hedvábí a kašmír použijte prosím Coral Wolle & Seide, dbejte prosím doporučení uvedená výrobci textilií

Použití: Dávkování viz obal. Pro ruční praní rozmíchejte v 5 l vody 20 ml gelu.

Doporučení: řiďte se piktogramy na obalu gelu a oděvech, před praním prádlo roztřiďte na bílé, tmavé a barevné – u barevného prádla vyzkoušejte stálost barev při max. teplotě 40°C.

Vysvětlivky k dávkování: verschmutzungsgrad - stupeň znečištění, leicht-slabě,normal-běžně, stark-silně znečištěné, tvrdost vody: weich-měkká, mittel-střední, hart-tvrdá, sehr hart-velmi tvrdá. Verschlusskappe - uzávěr lahve.

 

Upozorněnímůže způsobit těžké podráždění očí, při jejich zasažení je okamžitě důkladně oplachujte proudem vody po dobu několika minut, případně se poraďte s lékařem. Kontaktní čočky vyjměte a opláchněte vodou, či roztokem. Ruce po kontaktu s gelem omyjte a následně ošetřete vhodným krémem. Obsahuje účinné látky, jež mohou působit alergickou reakci u citlivé pokožky. Ukládejte odděleně od potravin a především z dosahu dětí!

 

 

Složení: 5-15%: Aniontové povrchově aktivní látky, <5%: Enzymy, Neiontové povrchově aktivní látky, Vonné přísady, Phosphonate, Polycarboxylate, Mýdlo, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Octylisothiazolinone.

 

 

VýrobceUnilever

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Coral Black Velvet Waschmittel

Coral Black Velvet Waschmittel

Coral Black Velvet Waschmittel speciální prací prostředek na tmavé a černé prádlo.