Informace

Slevy

Novinky

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Pronto Limette Multi-Flächen Reiniger

4000290014578

Nový produkt

Pronto Limette Multi-Flächen Reiniger, prachu a mastnoty zbavující prostředek ve spreji, s citróno-limetkovou vůní

Více informací

69,00 Kč

27,60 Kč za 100 ml

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem: 250 ml

Více informací

Pronto Limette Multi-Flächen Reiniger čistič ve spreji poskytuje vysokou a přirozenou ochranu proti prachu všem dřevěným předmětům s povrchovou úpravou ve vaší domácnosti, sklu a elektronice (kromě plazmových/LCD obrazovek).

• šetrně zbavuje prachu a mastných stop
• dodává povrchům perfektní lesk
antistatické složky zabraňují opětovnému usazování prachu
• zanechá po sobě svěží dlouhotrvající citróno-limetkovou vůni

Použití: Před použitím důkladně protřepejte. Přípravek nejprve vyzkoušejte na nenápadném místě. Držte nádobku ve svislé poloze a nastříkejte ze vzdálenosti asi 20 cm na čištěný povrch, poté ihned setřete a vyleštěte měkkým suchým a čistým hadříkem. Při čištění malých ploch nastříkejte přípravek na hadřík a povrch vyleštěte. Nepoužívejte na podlahy, vnitřní povrch vany, dřevo bez povrchové úpravy.

Upozornění: Při práci nekuřte, nepijte, nejezte a používejte ochranné pomůcky, především rukavice, nevdechujte. Pozor na oči! Při jejich zasažení je okamžitě vypláchněte proudem vody alespoň po dobu 1 minuty, v případě požití, či jiných potížích vyhledejte, s obalem, pomoc lékaře! Nádoba je pod stálým tlakem. Chraňte před přímým slunečním zářením a teplotám nad 50°C. Též po vypotřebování násilně neotvírejte ani nevhazujte do ohně. Hořlavina. Obsahuje 10% vznětlivých látek. Nestříkejte do ohně nebo na rozžhavené předměty. Používejte jen v dobře větraných prostorách. Po práci si umyjte a osušte ruce, ošetřete je hydratačním krémem. Skladujte při pokojové teplotě. Ukládejte odděleně od potravin a především z dosahu dětí!

 

 

Složení: <5% Alifatické uhlovodíky, <5% Neiontové povrchově aktivní látky, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Vonné látky, Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl salicylate..

 

 

VýrobceJohnson & Johnson

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Pronto Limette Multi-Flächen Reiniger

Pronto Limette Multi-Flächen Reiniger

Pronto Limette Multi-Flächen Reiniger, prachu a mastnoty zbavující prostředek ve spreji, s citróno-limetkovou vůní