Informace

Slevy

Nové produkty

Výrobci

Prohlédnuté produkty

TOP Cleaner - WC Power Schaum Ocean

4022142503016

Nový produkt

TOP Cleaner - WC hygienický pěnový čistič, s vůní oceánu.

Více informací

59,00 Kč

118,00 Kč za litr

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem: 500 ml

Více informací

WC pěnový čistič TOP Cleaner - WC Power Schaum Ocean, s vůní oceánu.

WC pěnový čističsilný a účinný pro hygienicky čistou WC mísu a to až po její okraj, jednoduché použití, skvělý lesk, snadno odstraní usazeniny a dodá svěží vůni.

Použití: nádobkou před použitím nejprve důkladně protřepejte, v poloze dnem vzhůru a stisknutím ventilku nastříkejte dokola pod okraj mísy, poté z asi 10 cm na samotnou mísu, ponechejte WC pěnový čistič působit 5-10 minut, v případě potřeby použijte i WC kartáč, poté spláchněte.

Upozornění: extrémně hořlavý aerosol! Nádoba je pod tlakem: po zahřání může explodovat. Chraňte před žárem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a zdrojem vznícení. Nekuřte. Nestříkejte na otevřený plamen, či jiného zdroje vznětlivých látek. Neprorážejte nebo nespalujte ani prázdný obal po použití. Chraňte před přímým slunečním zářením. Nevystavujte teplotám nad 50°C. Do tříděného odpadu odhazujte pouze zcela prázdnou nádobku. Vyvarujte se kontaktu s očima, v případě jejich zasažení je okamžitě opatrně vyplachujte vodou po dobu několika minut. Skladujte odděleně od potravina především z dosahu dětí!

Složení: 5-15% Alifatické uhlovodíky, <5% Anionische Tenside; Nichtionische Tenside, Phosphate, Voné látky (Amyl Cinnamal; Limonene).

Výrobce: AVT GmbH

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

TOP Cleaner - WC Power Schaum Ocean

TOP Cleaner - WC Power Schaum Ocean

TOP Cleaner - WC hygienický pěnový čistič, s vůní oceánu.