Informace

Slevy

Nové produkty

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Emsal Parket Reinigung Und Pflege

4001499133626

Nový produkt

Emsal Parket - čistota beze šmouh a šetrná péče na parkety a dřevěné podlahy, ošetření povrchových rýh a opotřebení.

Více informací

119,00 Kč

119,00 Kč za litr

Přidat na seznam přání

Parametry

Objem: 1 l

Více informací

Emsal Parket - čistota beze šmouh a šetrná péče, ošetření povrchových rýh a opotřebení. Ochrana proti nežádoucímu bobtnání po vytírání vlhkým hadrem, polití nebo jednoduše po mokrých botách díky formuli BIOPROTECT-Nässe-Schutzformel, ve které je obsažen i list leknínu, který má bionickou impregnační funkci a chrání tak podlahu před bobtnáním a také na vodu náchylné různé hrany, spáry a spoje. Snadná údržba impregnace - bez vrstvení, optimální zdůraznění barev a hedvábně matný lesk.

Možnosti použití:
lakované parkety
naolejované, voskované dřevěné podlahy
• ideální pro plovoucí parkety
• protože Emsal netvoří vrstvení, není tedy nutné důkladné otírání k jeho odstranění
• obal je vyrobený ze 100% recyklovaného plastového odpadu

Pravidelný úklid a údržba - držte se pokynů výrobce ohledně čištění a péče o podlahoviny, běžné mytí a údržba (ředěné použití): nalijte 2 víčka prostředku do kýble s 5 litry vlažné vody, pomocí dobře vyždímaného hadru setřete podlahu jako obvykle, zabraňte většímu množství vody na podlaze. Zamezte většímu množství vody na podlaze.
První čištění a ošetření povrchových rýh, opotřebení: podlahové topení vypněte a nechte podlahu vystydnout. Před každým takovým ošetřením odstraňte s pomocí vhodného přípravku z podlahy stará leštidla a silně znečištěná místa. Neředěný Emsal Parkett naneste na bavlněný vlákna nepouštící hadřík a rovnoměrně rozetřete po podlaze. Ponechejte důkladně oschnout, na takto ošetřenou podlahu do úplného zaschnutí nevstupujte.

Upozornění: chraňte před mrazem. Při zasažení očí je propláchněte proudem vody a případně vyhledejte lékaře, zamezte kontaktu s očima i pokožkou! Při požití vyhledejte lékaře i s obalem a především ukládejte z dosahu dětí!

 

 

Složení: <5% Neiontové povrchově aktivní látky, Vonné látky, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone (Aqua, Acrylat-Copolymer, Evac Wax, Polyethylene, Amino-Siloxan, Ceteareth-10, Fettalkoholethoxylat, Parfum, Chitosan, Formic Acid, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Colorant, Neopentyl Glycol)

 

 

VýrobceWerner & Mertz GmbH

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Emsal Parket Reinigung Und Pflege

Emsal Parket Reinigung Und Pflege

Emsal Parket - čistota beze šmouh a šetrná péče na parkety a dřevěné podlahy, ošetření povrchových rýh a opotřebení.